Naszym atutem jest PROFESJONALIZM! Istniejemy na rynku już 10lat!

 
 

Wypożyczalnia Sprzętu rehabilitacyjnego - Poznań

 
   
 

Rehabilitacja jest jednym z ważnych elementów, który pozwala wrócić do zdrowia lub też utrzymać zdrowie w takiej kondycji, aby się ono nie pogorszyło. Nasza firma oferuje sprzęt rehabilitacyjny najwyższej jakości. Oferujemy możliwość wypożyczenia sprzętu, który będziesz mógł używać na co dzień.

Podstawowym sprzętem, który znajduje się w naszej ofercie jest wózek rehabilitacyjny, potocznie nazywany inwalidzkim. Jeśli uważasz, że życie osoby niepełnosprawnej musi być trudne, z racji nieustannego korzystania z pomocy innych, to właśnie u nas znajdziesz sprzęt, który ułatwi Tobie codzienne czynności.

A może jesteś starszą osobą, której kolana i stawy odmawiają już posłuszeństwa, a poruszanie się bez podparcia sprawia ogromną trudność? Balkoniki lub chodziki, które mamy w swojej ofercie, świetnie mogą nadać się na wsparcie dla twoich schorowanych nóg, a dzięki temu bezproblemowe poruszanie się po mieszkaniu czy też pokonanie większych odległości stanie się rzeczywistością. Każdy balkonik posiada określone dodatki, które ułatwiają życie. Siatka / kosz na zakupy, podstawka na kubeczek czy też wiele innych poręcznych narzędzi można znaleźć w naszym sprzęcie.

Łóżko rehabilitacyjne to kolejny sprzęt, który znajdziesz w naszej ofercie. Jest to element wyposażenia mieszkań, szpitali, domów opieki społecznej, który zdecydowanie zwiększy komfort każdej chorej osoby. Łóżko rehabilitacyjne Reha-Vital posiada w swoim wyposażeniu uchwyt dla chorego, który pozwala choremu podnieść się lub ćwiczyć. Dla bezpieczeństwa chorej osoby łóżko zostało wyposażone w specjalnie podnoszone balustrady, które chronią chorego przed wypadnięciem. Bardzo korzystną cechą takiego łóżka jest jego mobilność, co w zdecydowany sposób pozwala na transport chorego, bez konieczności jego przenoszenia. Łóżka rehabilitacyjne są sterowane pilotem, co jeszcze bardziej zwiększa ich funkcjonalność.

Każdy znajdzie u nas dopasowaną dla siebie ofertę. U nas ceny nie są wygórowane, dlatego koniecznie już dziś zdecyduj się na naszą ofertę i zobacz, jak łatwo możesz wypożyczyć sprzęt dla siebie lub innej chorej osoby, nawet bez wychodzenia z domu. Sprzęt rehabilitacyjny jest wykorzystywany każdego dnia, wiele osób dzięki takim rozwiązaniom normalnie funkcjonuje, dlatego i ty z nich skorzystaj. Pozwolą ci na lepsze i przyjemniejsze życie!Reha-Vital Wypożyczalnia Poznań to właściwy wybór właśnie dla Ciebie, znajdziesz tutaj sprzęt dopasowany do Twoich potrzeb.